♥ Mine Beşoğul ♥

Fotoğrafım
Bu blogun sahibi 1987 Aralık ayı doğumlu olup, ailesini, arkadaşlarını, gezmeyi, alışveriş yapmayı,hediye almayı, sürpriz yapmayı ve yapılmasını, yemek yapmayı ve yemeyi, dergi okumayı,uzun telefon konuşmalarını,kız kıza dedikoduları, sevdikleriyle vakit geçirmeyi, fotoğraf çekmeyi, çok çok konuşmayı,annesi ve ablasıyla birlikte içtiği türk kahvesini, modayı, süslenmeyi, blog yazmayı çok seviyor...

25 Ekim 2011 Salı

2012 TREND RAPORU: BOL PAÇA PANTOLONLAR

 Ünlülerin bol paça merakı & Kimler bol paça giymeli ?
 Bol paça tulum, ve bol paça kotlardan sonra şimdi de bol paça kumaş pantolonlar ilgi odağı oldu. Bol paça pantolonları yerine göre doğru kombinlediğiniz zaman rahat ve şık bir görüntü elde edebilirsiniz.
 Gündüz babet, spor ayakkabı ile kombinleyebileceğiniz gibi,  gece dışarı çıkarken de şık bir kombin elde etmek için ayakkabı tercihinizi stilletolardan yana kullanabilirsiniz. Ama ama unutulmaması gereken bir detay var. Bol paçalı pantolonlar her zaman boyunuzu olduğunuzdan daha kısa gösterir. Eğer kısa boylu iseniz bol paça pantolonları topuklu ayakkabı tercih ederek, pantolonunuzu ayakkabınızın topuğunu tam kapayacak şekilde uzun tercih etmelisiniz.
Uzun bacak boyuna sahip, basensiz bayanlar ise bol paça pantolonları hiç düşünmeden mutlaka denemeliler diyorum :)  ||

                                                                   minebesogul@gmail.com

Hiç yorum yok:

Popüler Yayınlar

Haberler