♥ Mine Beşoğul ♥

Fotoğrafım
Bu blogun sahibi 1987 Aralık ayı doğumlu olup, ailesini, arkadaşlarını, gezmeyi, alışveriş yapmayı,hediye almayı, sürpriz yapmayı ve yapılmasını, yemek yapmayı ve yemeyi, dergi okumayı,uzun telefon konuşmalarını,kız kıza dedikoduları, sevdikleriyle vakit geçirmeyi, fotoğraf çekmeyi, çok çok konuşmayı,annesi ve ablasıyla birlikte içtiği türk kahvesini, modayı, süslenmeyi, blog yazmayı çok seviyor...

20 Ocak 2012 Cuma

Sezon Trendi : Palazzo Pantolonlar

Artık skinny pantolonlarınızı bu kadar sık giymeye ara verip palazzo pantolonları deneyebilirsiniz. Palazzo pantolonlar bol oluşuyla hem rahat hem de vücut kusurlarınızı kapamak için oldukça kurtarıcı. Dikkat edilmesi gereken nokta ise eğer boyunuz kısa ise altına muhakkak topuklu bir ayakkabı tercih etmeniz.  Palazzolar aşırı bol oldukları için zaten bacak boyunuzu olduğundan çok daha kısa gösterecek.  Ama dedim yaaa kısa boylu olanlar da üzülmesin hatta yüksek belli modelleri tercih ederek ( bir de topuklu giyerek ) boylarını olduğundan çok daha uzun  bile gösterebilirler.
Baksanıza 1.59 boyundaki moda ikonu Kim Kardashian  palazzo pantolonuyla ne kadar şık ve havalı gözüküyor ? Ayrıca öyle çok kısa filan da gözükmüyor.
Bu sezon mutlaka denemelisiniz dedim yaaa işte bu da Moda Meleği' nin tavsiyesi :)

Hiç yorum yok:

Popüler Yayınlar

Haberler