♥ Mine Beşoğul ♥

Fotoğrafım
Bu blogun sahibi 1987 Aralık ayı doğumlu olup, ailesini, arkadaşlarını, gezmeyi, alışveriş yapmayı,hediye almayı, sürpriz yapmayı ve yapılmasını, yemek yapmayı ve yemeyi, dergi okumayı,uzun telefon konuşmalarını,kız kıza dedikoduları, sevdikleriyle vakit geçirmeyi, fotoğraf çekmeyi, çok çok konuşmayı,annesi ve ablasıyla birlikte içtiği türk kahvesini, modayı, süslenmeyi, blog yazmayı çok seviyor...

13 Şubat 2012 Pazartesi

%100 DOĞAL KOZMETİK: ECEM NATUREL KOZMETİK ÜRÜNLERİ

Biz bayanların sürekli kuaför salonlarından çıkmadığı bir dönemde yaşıyoruz. Sürekli boyanan saçlar, yapılan makyajlar, kullanılan kozmetik ürünleri... Kısacası anlık güzelleşmek uğruna ileri ki yaşlarımızı şimdiden kendi ellerimizle mahvediyoruz.
Bilmiş bilmiş konuştuğumu da bakmayın. Bu sölediklerimi en başta da ben yapıyorum. 24 yaşında ıslakken lastik gibi uzayan , kuru olduğunda da fönsüz gezemediğim saçlara sahip biriyim. Bu yüzden  son zamanlarda biraz akıllandım. Kimyasal ürünler yerine %100 doğal olan saç bakım ürünlerini kullanmaya karar verdim ve internette ecem naturel kozmetik ürünlerine rastladım. Ecem naturel kozmetik ürünleri %100 doğal bitkisel yağlardan elde ediliyor. Ürün içeriklerinde kesinlikle kimyasal maddeler kullanılmıyor.
 Tüm takipçilerime de %100 doğal  ecem naturel kozmetik doğal bakım ürünlerini tavsiye ediyorum.

Unutmadan; Ecem naturel kozmetik ürünleri kesinlikle hayvanlar üzerinde test edilmiyor.


               web: http://www.ecemnaturel.com/                            e-mail: info@ecemnaturel.com
                                    (   Bunlar da benim Ecem naturel kozmetik ürünlerim )


1 yorum:

Adsız dedi ki...

Merhaba ecem ürünlerinde gözüme çarpan kaş kirpik ürünü oldu.Kullandınıp üründen memnun kaldınız mı?Saygılarımla

Popüler Yayınlar

Haberler